Дитяча кімната №6


2 коммент. Добавте свій ↓

 1. Maryana #
  1

  Добрий день! Мене цікавить скільки буде коштувати дитяча кімната №6 з усіма меблями, та які розміри меблів та ліжка. Чи входить у вартість матрац, та чи можна замінити вдерцята із шклом на звичайні без скла?

 2. admin #
  2

  Доброго дня, Мар’яна. Меблі в цю дитячу кімнату коштували 40 тис. грн. Всі фасади виконані з дерева. Використана найдорожча фурнітура Blum. Загальна довжина меблів становила близько 6 метрів.
  Якщо використовувати фасади з МДФ, то ціна буде значно дешевшою. На такому типі фасадів не дуже сильно видно різницю між МДФ і деревом.
  На рахунок Вашого питання, чи можна замінити щось – звісно можна. Ми виготовляємо меблі на замовлення. Тобто, повністю складається проект під Вашу кімнату. Ми можемо виготовити будь-які меблі таким чином, як саме Ви би хотіли їх бачити. Це значить, що ми можемо не тільки змінити розміри, але і повністю дизайн чи матеріали. Таким чином ми сформуємо індивідуально і відповідну ціну до Вашого замовлення. Перед тим, як почнемо виготовляти Ваші меблі, ми спроектуємо їх на комп’ютері і Ви зможете подивитись на них та змінити все, що Вам не подобається у дизайні.Прокоментувати