Шафа-купе №4

оригінальна шафа-купе, шафа-купе

шафа-купе, оригінальна шафа

оригінальна стінка, Kommandor

Варіант оригінальної прихожої з розсувною системою KOMANDOR і полицями оригінальної конструкції.


12 коммент. Добавте свій ↓

 1. наталя #
  1

  напишіть будь ласка яка ціна такої шафи-купе. Я хочу купити таку або замовити якщо можна

 2. admin #
  2

  Наталя, відписав Вам відповідь на пошту.

 3. Маріанна #
  3

  Мені сподобалсь шафа №4. Сажіть, які її розміри і ціна, і чи можливо її зробити під потрібні розміри. Мені потрібно 3-метрова шафа.

 4. admin #
  4

  Маріанна, відповідь відправив на Вашу електронну пошту. Дякую.

 5. Ліда #
  5

  Напишіть будь-ласка ціну даної шафи-купе

 6. admin #
  6

  Точних даних я Вам не скажу, бо цю шафу робили ми досить давно. Вона була довжиною більше 6 метрів. На даний час така шафа буде коштувати біля 20 тис. грн.
  На ціну буде впливати багато показників: розмір, матеріали, фурнітура, розсувна система, матеріал дверей і т.д.
  Ми можемо зробити будь-які розміри і будь-який дизайн. Для цього ми спочатку робимо проект і Ви зможете побачити його перед виготовленням шафи на комп’ютері та змінити будь-які деталі в дизайні.
  Якщо Вас зацікавила така шафа, то ми можемо приїхати до Вас, зняти розміри, зробити креслення, уточнити всі деталі і порахувати точну ціну.

 7. Неля #
  7

  Мені сподобалсь шафа №4. Сажіть, які її розміри і ціна, і чи можливо її зробити під потрібні розміри. Мені потрібно 3-метрова шафа.

 8. admin #
  8

  Неля, трохи вище відповідь на Ваше питання.

 9. Оля #
  9

  Мені дуже сподобалася шафа купе №4 хотіла б замовити її у Вас, скажіть скільки буде коштувати така шафа на 3 метри. Дуже дякую.

 10. admin #
  10

  Оля, фактично ця шафа, як стінка. Її довжина була 6 метрів. Вона складена з двох шаф-купе. Зробити таку ж шафу і зменшити її у 2 рази неможливо фізично. Ми можемо зробити Вам шафу відштовхуючись від дизайну цієї, якщо вона Вам сподобалась. Ми можемо зробити будь-який варіант шафи, який Вам точно сподобається. Спочатку ми малюємо 3D-проект і показуємо Вам. Далі в ньому міняємо все, що Ви бажаєте і затверджуємо. А тоді виготовляємо шафу.
  Шафа довжиною 3 метри буде коштувати від 10 тис. грн. Точніше можемо сказати тільки після особистої розмови з Вами нашого дизайнера. Можете зателефонувати нам, або відправити на пошту Ваш телефон.

 11. Лідія #
  11

  Напишіть вартість, будь ласка

 12. admin #
  12

  Вартість 20 тис.грн.Прокоментувати